Hakkında

#UEZ2019

UEZ2019 HAKKINDA

ZİRVE’DE 8’İNCİ YIL

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi, Capital, Ekonomist ve Start Up dergileri tarafından 2012 yılından bu yana organize ediliyor. Zirve, her yıl dünyadan ve Türkiye’den birbirinden değerli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturuyor.

KİMLER KATILDI

Başbakan Eski Yardımcısı Mehmet Şimşek, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Ahmet Arslan, Başbakan eski yardımcısı Ali Babacan, Nouriel Roubini, Marc Faber, Muhtar Kent, Hamdi Ulukaya, Christian Wulff, Jack Straw, Fatih Terim, Kai Georg Diekmann, Jared Cohen, Jean Claude Trichet, Begümhan Doğan Faralyalı, Ali Sabancı, Bülent Eczacıbaşı, Andy Grignon, Ali Koç, Emine Kamışlı, Simon Calder, Darrel West, Mark Mulloch-Brown, Ali Kibar, Cem Boyner, Hüsnü Özyeğin ve daha bir çok değerli isim Zirve’nin konuşmacıları arasında yer aldı.

2018’DE REKOR KATILIM

Zirve’ye 2018 yılında toplam 105 konuşmacı katıldı. Türkiye’den ve dünyadan 1.800 kişinin ilgiyle takip ettiği Zirve’de, sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan eğitime kadar pek çok sektörün rekabetçiliğini sürdürebilmesi ve verimliliğini artırabilmesi adına yapılması gerekenler tartışıldı. 2019 yılında, global ve yerel konuların tartışılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin 8’ncisi, 22-23 Mart’ta düzenlenecek.

© 2019 Uludağ Ekonomi Zirvesi. Tüm hakları saklıdır. - VERİ POLİTİKASI