Hakkında

#UEZ2020

UEZ2020 HAKKINDA

ZİRVE’DE 9’UNCU YIL

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından 2012 yılından bu yana organize ediliyor. Zirve, her yıl dünyadan ve Türkiye’den birbirinden değerli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturuyor.

KİMLER KATILDI

Başbakan Eski Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gıda ve Tarım Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Ahmet Arslan, Başbakan eski yardımcısı Ali Babacan, Nouriel Roubini, Marc Faber, Muhtar Kent, Hamdi Ulukaya, Christian Wulff, Jack Straw, Fatih Terim, Kai Georg Diekmann, Jared Cohen, Jean Claude Trichet, Begümhan Doğan Faralyalı, Ali Sabancı, Bülent Eczacıbaşı, Andy Grignon, Ali Koç, Emine Kamışlı, Simon Calder, Darrel West, Mark Mulloch-Brown, Ali Kibar, Cem Boyner, Hüsnü Özyeğin, Prof. Dr. Daron Acemoğlu ve daha bir çok değerli isim Zirve’nin konuşmacıları arasında yer aldı.

2019’DA REKOR KATILIM

Zirve’ye 2019 yılında toplam 115 konuşmacı katıldı. Türkiye’den ve dünyadan 2.000 kişinin ilgiyle takip ettiği Zirve’de, sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan eğitime kadar pek çok sektörün rekabetçiliğini sürdürebilmesi ve verimliliğini artırabilmesi adına yapılması gerekenler tartışıldı. 2020 yılında, global ve yerel konuların tartışılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin 9.uncusu 27-28 Kasım’da düzenlenecek.

© 2019 Uludağ Ekonomi Zirvesi. Tüm hakları saklıdır. - VERİ POLİTİKASI ÇEREZ POLİTİKASI