Program 2015

12 MART 2015, PERŞEMBE

19.30

AÇILIŞ RESEPSİYONU

Yer: Grand Yazıcı Restaurant

13 MART 2015, CUMA

07.00

KAHVALTI
Yer: Grand Yazıcı Restaurant

08.30

AÇILIŞ KONUŞMALARI
M. Rauf Ateş / Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü
Yoon Joung / Samsung Electronics Türkiye CEO’su
Bora Koçak / Çelik Motor Filo Genel Müdürü

08.40

ALİ BABACAN / T.C. BAŞBAKAN YARDIMCISI

09.20

LİDERİN GLOBAL AJANDASI
Moderatör: Ümit Boyner / Boyner Grup
Haluk Dinçer / Sabancı Holding
İbrahim Çanakçı / IMF
Begümhan Doğan Faralyalı / Doğan Holding
Mark Coombs / Ashmore Group
Gökhan Öğüt / Vodafone Türkiye
Hakan Binbaşgil / Akbank

10.50

Kai Georg Diekmann / Bild Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
“SILIKON VADİSİ’NDE NELER OLUYOR?”

11.20

ARA

11.30

DİJİTAL DÖNEMDE BÜYÜME STRATEJİLERİ
Moderatör: Canan Özsoy / General Electric
Cem Boyner / Boyner Grup
Tamer Özmen / Microsoft
Jared Cohen / Google Ideas
Hakan Ateş / Denizbank
Özgür Tort / Migros
İlker Kuruöz / Turkcell

13.00

ÖĞLE YEMEĞİ

14.00

İPEK YOLU CANLANIYOR: ÇİN-TÜRK EKONOMİ İLİŞKİLERİNİN YARINI
Moderatör: Cahit Paksoy / Yönetici, Danışman
Serra Akçaoğlu / Citibank
Du Fei / China Road and Bridge Construction
Joerg Wuttke / European Union Chamber of Commerce in China
Liu Xuefeng / ChinaPower
Ahmet C. Dördüncü / Akkök Holding
Wenchao Shi / China UnionPay

15.20

Jared Cohen / Google Ideas CEO’su

15.50

ARA

16.00

AFRİKA: FIRSAT KITASI
Moderatör: Murat Kolbaşı / Arzum
Ömer Cihad Vardan / DEİK Başkanı
Irene Tomas Boane / Mozambik, Maputo Belediye Başkanı Başdanışmanı
Vimal Shah/ Shah Group, Kenya
Situmbeko Musokotwane / Eski Maliye Bakanı ve işadamı, Zambia
Fuat Tosyalı / Tosyalı Holding
Benjamin Hauwanga / BH Group

17.00

YARINA HAZIRLIK: DİJİTAL DÖNÜŞÜM, YATIRIM, YENİ FIRSATLAR
Moderatör: Tolga Ulutaş / Accenture
İbrahim Çeçen / IC Holding
Bünyamin Çelikten / Doğa Koleji
Zeki Konukoğlu / Sanko Holding
Pınar Abay / ING Bank
Muharrem Yılmaz / Sütaş
Nihat Özdemir / Limak Holding

18.15

1. GÜN KAPANIŞ

20.00

YULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ GALA YEMEĞİ
Yer: Grand Yazıcı Restaurant

23.00

AFTER PARTY
Yer: DROP

14 MART 2015, CUMARTESİ

07.00

KAHVALTI
Yer: Grand Yazıcı Restaurant

08.30

 

PERAKENDEDE DEĞİŞİM ZAMANI
Moderatör: Selen Kocabaş / Turkcell
Vahap Küçük / LC Waikiki
Hüseyin Özdilek / Özdilek Holding
Abdullah Kiğılı / Kiğılı Holding
Demet Sabancı Çetindoğan / Demsa Group
Aziz Torun / Torunlar Holding
Mehmet T. Nane / Carrefoursa

10.00

KADIN DOSTU ŞİRKETLER ÖDÜL TÖRENİ

10.20

LİDERİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK AJANDASI
Moderatör: Erkan Akdemir / Avea
Cansen Başaran – Symes / TÜSİAD
Bülent Eczacıbaşı / Eczacıbaşı Holding
Agah Uğur / Borusan Holding
Sani Şener / TAV
İdil Yiğitbaşı / Yaşar Holding

11.50

ARA

12.00

BÖLGESEL ÜS/KÜRESEL GÜÇ
Moderatör: Engin Aksoy / Vodafone Türkiye
Ahmet Erdem / YASED
Tankut Turnaoğlu / P&G Türkiye
Hamdi Akın / Akfen Holding
Adnan Nas / Global Yatırım Holding
Levent Çakıroğlu / Koç Holding

13.00

ÖĞLE YEMEĞİ

14.00

GİRİŞİM: MİLYAR DOLARLIK ŞİRKET
Moderatör: Burak Aydın / Intel Türkiye
Ali Sabancı / Pegasus Havayolları
Joseph Mambwe / Ruvix Ltd.
Matthias Kues / Nord Holding
Jose Marin / IG Expansion
Ümit Leblebici / TEB
Emre Kurttepeli / Mynet Group

15.10

AVRUPA EKONOMİSİNİN YARINI
Jean Claude Trichet / Avrupa Merkez Bankası Eski Başkanı

15.40

MEHMET ŞİMŞEK
T.C. Maliye Bakanı

16.40

ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ KAPANIŞ

Zirve’de kıyafet kodu ‘Rahat ve Şık’tır.

© 2019 Uludağ Ekonomi Zirvesi. Tüm hakları saklıdır. - VERİ POLİTİKASI