Program 2016

24 MART 2016, PERŞEMBE

19.30

AÇILIŞ RESEPSİYONU

25 MART 2016, CUMA

07.00

KAHVALTI

08.30

AÇILIŞ KONUŞMALARI
Mehmet Rauf Ateş / Capital & Ekonomist Yayın Direktörü
Bora Koçak / Garenta CEO

08.50

SN MEHMET ŞİMŞEK / T.C. BAŞBAKAN YARDIMCISI
Mehmet Şimşek – T.C. Başbakan Yardımcısı

09.30

DİJİTAL EKONOMİ VE BÜYÜME STRATEJİLERİ
Agah Uğur / Borusan Holding
Ayşegül İldeniz / Intel
Gökhan Öğüt / Vodafone Türkiye
Hakan Binbaşgil / Akbank
Kamran Elahian / Global Catalyst Partners
Esko Aho / Finlandiya Eski Başbakanı
Moderatör: Canan Özsoy / GE Türkiye

10.50

TEKNOLOJİ & TRENDLER
Süreyya Ciliv / Girişimci
Tamer Özmen / Microsoft UK
Nicklas Bergman / Girişimci, Teknoloji Yatırımcısı ve Futurist
Çiğdem Ertem / Intel Türkiye Ortadoğu Afrika Başkanı
Moderatör: Hakan Ateş / Denizbank

11.35

GİRİŞİMCİLİK 2016: HAYALDEN GERÇEĞE
Nevzat Aydın / Yemeksepeti.com
Babür Özden / Manaa, USA
Amanda Spann / Tiphub Africa & Alchomy App
Kerim Türe / Modanisa.com
Efe Çakarel / Mubi
Ali Ufuk Demirci / IFC
Moderatör: Ömer Yüngül / Zorlu Holding

13.00

ÖĞLE YEMEĞİ

14.00

YARININ REKABETÇİ SEKTÖRLERİ
Ali Ülker / Yıldız Holding
Hanzade Doğan Boyner / HepsiBurada
Haluk Dinçer / Sabancı Holding
Kaan Terzioğlu / Turkcell
Hüseyin Aydın / Ziraat Bankası
Hamdi Akın / Akfen Holding
Moderatör: İlker Aycı / THY

15.20

TUTUMLU İNOVASYON
Navi RADJOU / Frugal Innovation’ kitabı yazarlarından, İnovasyon Danışmanı
Ümit Leblebici / TEB

15.50

İŞTE DAHA FAZLA KADIN
Nilüfer Bulut / TİKAD
Sanem Oktar / KAGİDER
Serra Akçaoğlu / Citibank
Gantsetseg Choidon / Kanbogd Cashmere
Meral Kurdaş / AvivaSa Emeklilik ve Hayat
Moderatör: Gamze Çuhardaroğlu / Nutricia

17.00

PERAKENDE SEKTÖRÜNDE YENİ DÖNEM
Zafer Kurşun / TAMPF
Özgür Tort / Migros
Tankut Turnaoğlu / P&G Türkiye
Mustafa Taviloğlu / Mudo
Sami Kariyo / Penti
Jaklin Güner / Vakko
Moderatör: Mehmet T. Nane / Pegasus

20.00

GALA YEMEĞİ

22.30

CHALET’DE BULUŞMA
Grand Yazıcı Chalet

26 MART 2016, CUMARTESİ

07.00

KAHVALTI

08.30

 

GLOBAL MARKA YOLCULUĞU
Sani Şener/ TAV
Abdullah Kavukcu / Simit Sarayı
Vahap Küçük / LC Waikiki
Mithat Yenigün / TMB
Nurettin Eroğlu / Eroğlu Holding
Yüksel Yıldırım / Yıldırım Holding
Moderatör: Osman Zeki Özger / Finansal Kurumlar Birliği

09.35

KADIN DOSTU ŞİRKETLER ÖDÜL TÖRENİ

09.50

BANKACILIK VE REEL SEKTÖR
Adnan Bali / İş Bankası
Abdülkadir Konukoğlu / Sanko Holding
Hüseyin Özdilek / Özdilek Holding

10.20

SANAYİNİN GELECEĞİ & ENDÜSTRİ 4.0
Zeynep Bodur Okyay / Kale Grubu
Ahmet Nazif Zorlu / Zorlu Holding
Ahmet C. Dördüncü / Akkök Holding
Muharrem Yılmaz / Sütaş
Hüseyin Gelis / Siemens Türkiye
Fuat Tosyalı / Tosyalı Holding
Moderatör: Cenk Kıvılcım / Cisco Türkiye

11.40

SOSYAL SÜRDÜREBİLİRLİK
Hüsnü Özyeğin / Fiba Holding
Begümhan Doğan Faralyalı / Doğan Holding
Shiza Shahid / Malala Foundation
Galya Molinas / Coca – Cola Türkiye
Ryan Harrison / Spark Schools, Güney Afrika
Moderatör: Erden Timur / NEF

13.00

ÖĞLE YEMEĞİ

14.00

YENİ DÜNYA DÜZENİ VE GELECEK
Reza Kami / Türk – İran İş Konseyi Başkanı
Fredrik Reinfeldt / İsveç Eski Başbakanı
Yannos Papantoniou / Yunanistan Ekonomi ve Finans Eski Bakanı
Dr. İbrahim Al Rajhi / Al Rajhi Group Yönetim Kurulu Üyesi
Moderatör: Erkut Yücaoğlu / MAP & Turkuaz Group

15.20

TÜRKİYE 2023: BÜYÜME NEREDEN GELECEK?
Aziz Torun / Torunlar Holding
Korhan Kurdoğlu / Ata Holding
Nihat Özdemir / Limak Holding
Mehmet Kutman / Global Yatırım Holding
Erhan Kamışlı / Esas Gayrimenkul
Hüseyin Arslan / YDA Group
Moderatör: Mehmet Ali Akarca / Türk Telekom

16.40

KAPANIŞ KONUŞMASI

Zirve’de kıyafet kodu ‘Rahat ve Şık’tır.

© 2019 Uludağ Ekonomi Zirvesi. Tüm hakları saklıdır. - VERİ POLİTİKASI