Stars Of Region

Sevgili Girişimci Dostlarımız,

Bölgenin en büyük iş ve ekonomi buluşması olan Uludağ Ekonomi Zirvesi, 2018 yılıyla birlikte büyük bir Start Up Yarışması’na ev sahipliği yapmaya başladı. Galata Business Angels işbirliği ile gerçekleştirilen yarışmaya, 2019 yılında Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, ABD, Afrika, Ortadoğu ve bölgeden 700’e yakın girişimci başvurdu.

20-21 Mart 2020 tarihinde gerçekleşecek Zirve’deki yarışma için başvurular başlıyor… Yarışmaya başvurular 25 Şubat tarihine kadar sitemiz üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Girişimlerini, Türkiye’nin en büyük melek yatırımcıları, start up dostu liderlerinin karşısında anlatıp yatırım çekmeyi ve büyük ödülü almak isteyenleri Uludağ’a bekliyoruz.

2020 yılında Stars of Region’a daha büyük bir ilgi bekliyoruz. Galata Business Angels ve iş birliğiyle gerçekleştirilecek Stars Of Region adlı uluslararası start up yarışmasına, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve bölgeden girişimciler başvuruda bulunabilecek. İlk 10’a kalan girişimciler, canlı sunum için Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne davet edilecek. Ahmet Faralyalı, Ali Sabancı, Arif Akdağ, Hasan Aslanoba, İhsan Elgin, Nevzat Aydın, Mehmet Kutman, Ömer Erkmen, Paul Doany, Rina Onur, Saruhan Tan, Uğur Şeker, Varol Civil ve Yılmaz Yıldız’ın da aralarında bulunduğu GBA yatırımcıları ve iş dünyasının başarılı liderlerinden oluşan jürinin karşısında canlı sunum gerçekleştirecek. İlk 3’e kalmayı başaran start up girişimleri iş dünyasının en önemli liderlerinden yatırım çekme fırsatının yanı sıra iş dünyasının en önemli isimleriyle networking şansı da yakalayacak. Jüri, fikrin özgünlüğü, ölçeklenebilirliği, pazarın büyüklüğü, girişimin yarattığı giriş bariyeri, girişimcinin ve ekibinin geçmiş deneyimlerine dayanarak değerlendirmesini yapacak.

2012 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz Uludağ Ekonomi Zirvesi, dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturuyor. Global ve yerel konuların tartışıldığı Zirve, bugüne kadar dünyaca ünlü ekonomistleri, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinin CEO ve yöneticileri ile siyasetin önemli isimleri konuşmacı olarak ağırladık.

Başbakan Eski Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gıda ve Tarım Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Ahmet Arslan, Başbakan eski yardımcısı Ali Babacan, Nouriel Roubini, Marc Faber, Muhtar Kent, Hamdi Ulukaya, Christian Wulff, Jack Straw, Fatih Terim, Kai Georg Diekmann, Jared Cohen, Jean Claude Trichet, Begümhan Doğan Faralyalı, Ali Sabancı, Bülent Eczacıbaşı, Andy Grignon, Ali Koç, Emine Kamışlı, Simon Calder, Darrel West, Mark Mulloch-Brown, Ali Kibar, Cem Boyner, Hüsnü Özyeğin, Prof. Dr. Daron Acemoğlu ve daha bir çok değerli isim Zirve’nin konuşmacıları arasında yer aldı. Bu büyük buluşmaya katılmak istiyorsanız hemen başvurun, Galata Business Angels tarafından oluşturulan Formu doldurun, büyüme yolunda büyük bir kapıyı açın…

Başarılar
Capital ve Ekonomist Dergileri

Gözat ...

Maksimum boyut 8MB. Sadece PDF, PPT ve PPTX uzantılı dosyalar desteklenir.FORMU DOLDURAN KİŞİNİN

Lütfen bekleyin...

JÜRİ ÜYELERİ

MR. AZER BAYRAMOV

Azerbaycan Ulaştırma, İletişim ve Yüksek Teknolojiler Bakanlığı, Bilişim Teknolojileri Gelişim Fonu Genel Müdürü

EBRU DORMAN

MV Holding CEO’su ve StartersHub Yönetim Kurulu Başkanı

HANDE ÇİLİNGİR

Insider CEO’su

RİNA ONUR

500 Startups İstanbul Yönetici Ortağı

CENK BAYRAKDAR

Revo Capital Genel Müdürü

KAAN BOYNER

Dore Group CFO’su

ARİF AKDAĞ
Galata Business Angels

VAROL CİVİL

TEB Yönetim Kurulu Üyesi ve Melek Yatırımcı

MEHMET BULDURGAN

ŞirketOrtağım Melek Yatırımcı Ağı Başkanı ve
mbco Strateji Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Kurulu Başkanı

HANDE ENES

Engin Grup Yönetim Kurulu Üyesi

İHSAN ELGİN

Core Strateji kurucusu

MÜNTEHA ADALI

by Adalı Restaurant ve 39 Kalamış Marina Otel kurucu ortağı

UĞUR ŞEKER
Galata Business Angels

A. YILMAZ YILDIZ
Zurich Sigorta CEO’su

KRİTERLER

  • Fikrin özgünlüğü
  • Ölçeklenebilirlik
  • Pazarın büyüklüğü
  • Girişimin yarattığı giriş bariyeri
  • Girişimcinin ve ekibinin geçmiş deneyimleri
  • Şirketin 3 yaşından küçük olması
  • Aşama: MVP, Beta, Open Beta, Live
© 2019 Uludağ Ekonomi Zirvesi. Tüm hakları saklıdır. - VERİ POLİTİKASI