ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ ONLINE

24-25 MART 2021

Uludağ Ekonomi Zirvesi bu yıl 10’uncu yılını dolduruyor

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından 2012 yılından bu yana organize ediliyor. Bu yıl 10’uncu yılını dolduran Uludağ Ekonomi Zirvesi, yine dünyadan ve Türkiye’den birbirinden değerli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturacak.

Yeni dünyaya hazır mıyız?

Türkiye’de ilk kez hibrit (fiziksel & online) olarak gerçekleştirilecek iş dünyasının en büyük buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi, 24-25 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yılın en önemli ekonomi buluşmasında, birbirinden değerli yerli ve yabancı konuşmacıların yanı sıra farklı alanlarda uzman ekonomist ve fikir önderleri de yer alacak. “Yeni Dünyaya Hazır mıyız?” ana temasıyla farklı sektörlerden önemli iş insanlarının bir araya geleceği Zirve’de değişen yeni dünya paradigmaları da ele alınacak. 

2021 yılının ilk 3 ayında uygulanacak olan aşılama programı ile “normale dönüş” hızla başlayacak. Türk iş ve ekonomi dünyası liderlerinin yıllardır büyük ilgi gösterdiği Uludağ Ekonomi Zirvesi, Mart 2021’de umarız ki bu salgının sonlanma evresinde gerçekleşecek.

Capital&Ekonomist ve Start Up Dergileri olarak bizler UEZ’nin ağır bir yükü omuzlamakta olan yeni ekonomi yönetiminin, kamu ve iş dünyası liderlerinin “yeni yükseliş dönemi” için planlarını ve mesajlarını güçlü biçimde açıklayabileceği, kamuoyuyla paylaşabileceği vizyoner, üst düzey bir platform olarak hayat bulmasını hedefliyoruz.

Pandemi sonrasında daha sürdürülebilir,  daha doğa dostu, daha iyi bir dünya ve ekonomik sistem kurma çabaları ivmelenecek. Ekonomik ve sosyal modeller ve düşünce sistemi değişecek. Zirvede pandemi sonrasındaki yeni dünya düzeni, yeni normaller ve yükselişin nasıl olacağı konuşulacak. Daha iyi bir dünya için izlenmesi gereken stratejiler ele alınacak.

© 2019 Uludağ Ekonomi Zirvesi. Tüm hakları saklıdır. - VERİ POLİTİKASI ÇEREZ POLİTKASI Desteklio Bilişim Hizmetleri