UEZ2021 HAKKINDA

ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ ONLINE

24-25 KASIM 2021

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin 10’uncu yılında ikinci buluşma

Capital ve Ekonomist ve Start Up dergileri tarafından 2012 yılından bu yana organize edilen Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi, hızla değişen dünya ve Türkiye gündemine dair iş ve fikir liderlerini buluşturmak üzere 2021’de ikinci kez gerçekleştirilecek. Bu yıl 10’uncu yılını dolduran Uludağ Ekonomi Zirvesi, yine dünyadan ve Türkiye’den birbirinden değerli konuşmacıları ve iş insanlarını bir araya getirecek

 

Pandemi sonrası sürdürülebilirlik ve gelecek konuşulacak

Pandemi koşulları nedeniyle mart ayında ilk kez hibrit (fiziksel& online) olarak gerçekleştirilen Zirve’nin bu yılki ikinci buluşması 24-25 Kasım tarihlerinde İstanbul’da olacak. Bir kez daha büyük bir ekonomi buluşmasına dönüşecek Zirve’de hem birbirinden değerli yerli ve yabancı konuşmacılar hem de farklı alanlarda uzman ekonomist ve fikir önderleri ağırlanacak. “Sürdürülebilirlik ve Gelecek” ana temasıyla farklı sektörlerden önemli iş insanlarının bir araya geleceği Zirve’de pandemi sonrası iş dünyasındaki değişimler ve yeni iş modelleri ve daha iyi bir gelecek ve daha sürdürülebilir bir dünya için atılması gereken adımlar ve izlenmesi gereken stratejiler ele alınacak.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, tüm dünyada dijital dönüşüm süreçlerini hızlandıran, tüketici alışkanlıklarını kökünden değiştiren ve tamamen yeni çalışma koşullarını beraberinde getiren pandemi sonrası ekonomi ve iş dünyasını bekleyen yeni fırsatlar, tehditler ve düzen tartışılacak. Türk iş ve ekonomi dünyası liderlerinin yıllardır büyük ilgi gösterdiği Zirve’nin pandeminin sona ermesiyle gelecek yıl yine fiziksel olarak Uludağ’da gerçekleştirilebilmesini umuyoruz.

Capital, Ekonomist ve Start Up dergileri olarak 2 yıldır ekonomi yönetimi, kamu ve iş dünyası liderlerinin dünyadaki değişim ve dönüşüm nedeniyle zor süreçlerden geçtiklerinin bilincindeyiz. Ancak her zaman olduğu gibi Uludağ Ekonomi Zirvesi, mevcut koşulların iyileştirilmesi ve harika bir geleceğin oluşturulması için kanaat önderlerinin seslerini duyurabilecekleri bir platform olmayı sürdürecek.

Sürdürülebilirliğe liderlik etme, yaratıcı döngüsel ekonomi uygulamalarının artan önemi, bankacılıkta yeni yaklaşımlar, global ekonominin geleceğini şekillendirecek trendler, fintech ve start-up’lar, gençlere yatırım ve Türk markalarının global başarılarının konuşulacağı Zirve yine kamuoyuna açık bir şekilde sosyal medya platformlarından canlı yayınlanacak.

© 2019 Uludağ Ekonomi Zirvesi. Tüm hakları saklıdır. - VERİ POLİTİKASI ÇEREZ POLİTİKASI